Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 18:03:54

Чернігівські поліцейські вилучили наркотичні речовини на понад 400 тисяч гривень

29.04.2022   19:15Агенцiя

Під час обшуків в будинку та на дачі 30-річного підозрюваного поліцейські виявили та вилучили загалом 10,5 кілограмів речовини, що схожа на марихуану.

Оперативні заходи проводили слідчі Чернігівського районного управління поліції спільно з Управлінням боротьби з наркозлочинністю у Чернігівській області.

В ході обшуку в оселі фігуранта поліцейські виявили 76 поліетиленових пакетів та 16 паперових згортків з речовиною, схожою на марихуану, а також пристрої для куріння наркозілля. Загальна вага вилученої в будинку наркоречовини становить 7 кілограмів.

Того ж дня правоохоронці провели невідкладний обшук на дачі зловмисника. Там виявлено та вилучено ще 24 поліетиленові пакети з речовиною, схожою на марихуану, загальною вагою близько 3,5 кілограми.

За цінами «чорного ринку» сумарна вартість такої кількості наркозілля становить близько 400 тисяч гривень. Вилучене поліція направила на проведення експертних досліджень.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Її максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини