Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 02:09:53

Окупанти обікрали дитячі табори у Седнєві

28.04.2022   11:13Агенцiя

Прокурори Чернігівської окружної прокуратури спільно з поліцією оглянули літні табори в Седнєві, в яких проживали російські окупанти

❗Під процесуальним керівництвом прокуратури продовжується розслідування низки кримінальних проваджень за фактами порушення законів та звичаїв війни окупаційними рашистськими військами.

➡У ході розслідування вчинених воєнних злочинів, прокурорами Чернігівської окружної прокуратури спільно зі слідчими Чернігівського районного управління поліції, проведено огляди літніх дитячих таборів, що розташовані в селищі Седнів Чернігівського району.

➡Так, оглянуто Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт» Чернігівської обласної ради та літній табір «Зміна» Комунального навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму краєзнавства учнівської молоді».

➡Нагадуємо, селище Седнів з 24.02.2022 перебувало в окупації ворожих військ. Російські військовослужбовці проживали в приватних будинках, з яких виїхали власники, а також в приміщеннях селищної ради, лікарні, крохмального заводу, в будинку відпочинку і творчості дітей та літніх дитячих таборах.

➡Після виходу з селища, окупанти залишили  «на згадку про себе» сплюндровані приміщення з понівечиними стінами, вибитими дверима та вікнами, пошкодженою підлогою, зламаними меблями та купами сміття.

➡З дитячих таборів було викрадено комп’ютерну техніку, телевізори, бойлери, пральну машину, холодильники, чайники, праски, посуд, матраци та подушки, постільну білизну. Не залишились поза увагою окупантів  водопровідні крани та автоматичні запобіжники з електрощитових.

Останні новини Чернігівщини

КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» готують місто до опалювального сезону 17:17

Тривають роботи з підготовки теплової інфраструктури Чернігова до проходження опалювального сезону 2025–2026 років. Фахівці КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» здійснюють комплекс планових, профілактичних і відновлювальних заходів, спрямованих на безперебійну роботу системи теплопостачання та гарячого водопостачання в зимовий період.

Сприяв незаконній порубці дерев у заповіднику: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу посадовця лісгоспу, який спричинив державі мільйонних збитків 16:42

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання мешканцем Чернігівського району своїх посадових обов’язків, що сприяло незаконній порубці лісу в заповіднику. Збитки, завдані державі, сягають понад 13 мільйонів гривень.

Підготовка до зими, нова система оповіщення та відновлення житла — серед тем загальноміської наради 16:08

8 липня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.

Де робити, аби добре заробити? 15:34

Відповідь на це запитання знають у службі зайнятості. На початок липня у базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось близько двох тисяч пропозицій від роботодавців області. І серед них є ті, хто навіть у воєнний стан готовий платити працівникам високу заробітну плату. В ТОП-10 високооплачуваних вакансій регіону увійшли:

Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09

В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини