Чернігівські поліцейські розшукали викрадені автомобілі та повернули їх власникам
Оперативники управління карного розшуку спільно зі співробітниками Чернігівського районного управління поліції встановили місцезнаходження автівок, які були викрадені під час ворожих обстрілів Чернігова.

Автомобілі повернули власникам.
26 квітня до поліції звернувся 25-річний мешканець Чернігова, який заявив про зникнення його легкового автомобіля «Шкода». Ще перед початком ворожого вторгнення чоловік залишив автівку на станції техобслуговування і лише вчора виявив її зникнення.
Того ж дня чернігівські поліцейські розшукали легковика та повернули його власнику.
Також вчора поліція встановила місцезнаходження автомобіля «ГАЗ» – про його зникнення заявили господарі з Чернігова. Поліцейські повернули автівку власникам.
Відомості про обидві події були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).
За обома фактами тривають досудові розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.