Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 00:19:41

Поліція Чернігівщини закликає громадян не передавати стороннім особам реквізити своїх банківських карток

27.04.2022   19:26Агенцiя

Поліцейські застерігають мешканців області не передавати незнайомцям секретні дані своїх банківських карток.

Під приводом «благодійних внесків» шахраї можуть заволодіти доступом до ваших рахунків і зняти всі кошти.
 
26 квітня до поліції звернувся 54-річний мешканець Прилуцького району, якому напередодні надійшло повідомлення нібито від одного з українських банків з пропозицією зробити «благодійний внесок» у сумі 500 гривень.
 
Заявник одразу ж погодився і у відповідь надіслав на невідомий номер реквізити своєї банківської картки.
 
Після цього з картки потерпілого зникли кошти, а також кредитний ліміт у сумі 60 тисяч гривень.
 
Від аналогічної шахрайської схеми постраждала 34-річна мешканка Ічнянщини. Їй теж надійшла пропозиція нібито від банку про «списання 500 гривень на благодійність». Слідуючи вказівкам невідомих, жінка втратила близько 19 тисяч гривень зі своєї картки.
 
За обома фактами поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України («шахрайство»).
 
Триває досудове росзлідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.