Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 07:18:40

Ювенальні прокурори продовжують фіксувати факти руйнування закладів освіти на Чернігівщині

27.04.2022   19:21Агенцiя

Як вже згадувалося, внаслідок збройної агресії російської федерації, на території області пошкоджено 22 заклади освіти, з них 14 шкіл, 7 дитсадків та 1 заклад позашкільної освіти.

Через численні обстріли збройними силами росії Чернігова, у місті пошкоджено 18 дитячих закладів, з них 6 шкіл та 3 дитячих садочків.
➡З огляду на викладене, наразі триває безперервна робота ювенальних прокурорів щодо фіксації слідів кримінальних правопорушень окупантів. Також вживаються заходи щодо оцінки пошкодженого ними майна.
➡Так, ювенальними прокурорами Чернігівської обласної прокуратури оглянуто Чернігівський дитячий дошкільний заклад № 19.
➡Влучання снаряду на відстані 4 метрів від будівлі дитячого садочку призвело до численних пошкоджень стін, вікон та даху вказаного закладу освіти.
📌Робота на даному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини