Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 10:08:27

У Чернігові прощались із бійцями 1-ї окремої сіверської танкової бригади

27.04.2022   19:12Агенцiя

27 квітня, у Чернігівська громада прощалась із бійцями 1 окремої сіверської танкової бригади, які загинули у боях із ворогом.

Ось що відомо про Героїв.

Володимир Пілеко з Чернігова. З першого дня війни  у складі механізованого батальону 1-ї окремої Сіверської танкової бригади боронив Чернігів. Героїчно загинув 16 березня у бою під  Новоселівкою.

Розвідники 1-ї окремої танкової бригади ст.сержант Павло Лут та ст.сержант Олександр Партала, мешканці Чернігова. У 2014 року брали участь у боях за Луганський аеропорт, звільняли населені пункти Луганської та Донецької областей. Захищали Чернігів. Загинули у бою у Донецькій області 21 квітня.

Вічна слава Героям!

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини