Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 травня, 21:44:40

Ніжин розпочинає організацію отримання продуктових наборів від держави

27.04.2022   19:06Агенцiя

В рамках державної підтримки населення в умовах воєнного стану, мешканці громади отримають пакунки з продовольчими продуктами тривалого зберігання.

Ця гуманітарна допомога від держави почала надходити в Чернігівську область, і її розподіл по районах здійснює обласна військова адміністрація. А вже районні військові адміністрації забезпечують її надходження в кожну територіальну громаду району.

Завдання міської влади – отримати доставлену кількість продуктових пакунків і організувати їхню роздачу безпосередньо ніжинцям. На сьогодні Ніжин отримає першу частину від заявленої загальної кількості пакунків.

На засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради обговорили організаційні питання приймання гуманітарної допомоги від Ніжинської районної військової адміністрації, визначилися з відповідальними за цей напрямок. Та прийняти, це виявляється чи не найлегшим у цьому процесі. Організація роздачі, ось питання для майже 70-тисячної громади. Забезпечити право й можливість кожного її мешканця отримати допомогу від держави – це обговорювали найретельніше. Бо тут треба подбати й про маломобільні категорії ніжинців та одиноких людей похилого віку; не створити черги на все місто й проконтролювати, аби ніхто не виявився аж «надто спритним» відвідавши кілька черг чи пунктів видачі.

- Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №328 від 20.03.2022 року держава гарантує таку допомогу кожному, тож прохання не створювати надуманого ажіотажу та соціальної напруги. В міру надходження пакунків, буде проходити і їхня видача. Порядок видачі гуманітарної допомоги від держави буде оприлюднений на офіційному сайті Ніжинської міської ради. Чекайте на більше детальну інформацію по завершенню роботи комісії, - зазначають у Ніжинській міській раді.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.