Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 травня, 20:40:27

Виконком міської ради ухвалив рішення про облаштування блокпостів

27.04.2022   18:57Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на своєму засіданні 26 квітня прийняв два рішення, які стосуються захисту території міста Чернігова в умовах воєнного стану.

Першим з них – «Про затвердження Переліку заходів та робіт з територіальної оборони» – затверджено оновлений відповідно до поточної ситуації перелік цих заходів.

Другим – «Про облаштування блок-постів» – передбачені необхідні на це кошти в сумі 3 млн грн у бюджеті Чернігівської міської територіальної громади. Кошти призначені на облаштування блокпостів, у тому числі на придбання предметів, матеріалів, конструкцій та обладнання. «Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я.В.) спільно з підприємствами будівельної галузі міста забезпечити облаштування блок-постів, у тому числі шляхом надання технічних засобів, предметів, матеріалів, конструкцій та обладнання», - зазначено в тексті цього рішення.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.

Укрпошта доставить листи і малюнки сучасним героям

Укрпошта доставить листи і малюнки сучасним героям 19:27

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст. Героїчно виконуючи свій обов'язок насамперед задля щасливого майбутнього українських дітей, вони заслуговують на підтримку та подяку.

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12 14:13

Внаслідок авіаудару, який вранці 17 травня завдали російські війська по селищу Десна, що на Чернігівщині, загинули вісім людей. Ще 12 травмовані.

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни 13:02

Під час війни Програма медичних гарантій продовжує працювати, а пацієнти з онкологією можуть безоплатно отримувати лікування, яке забезпечує держава.

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду 12:43

Господарським судом Чернігівської області відкрито провадження та призначено до розгляду позов Ніжинської окружної прокуратури про визнання незаконним наказу Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, скасування рішення про державну реєстрацію та припинення права власності на земельну ділянку площею понад 7 га, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення.