Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 травня, 23:12:23

Виконком міської ради ухвалив рішення про облаштування блокпостів

27.04.2022   18:57Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на своєму засіданні 26 квітня прийняв два рішення, які стосуються захисту території міста Чернігова в умовах воєнного стану.

Першим з них – «Про затвердження Переліку заходів та робіт з територіальної оборони» – затверджено оновлений відповідно до поточної ситуації перелік цих заходів.

Другим – «Про облаштування блок-постів» – передбачені необхідні на це кошти в сумі 3 млн грн у бюджеті Чернігівської міської територіальної громади. Кошти призначені на облаштування блокпостів, у тому числі на придбання предметів, матеріалів, конструкцій та обладнання. «Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я.В.) спільно з підприємствами будівельної галузі міста забезпечити облаштування блок-постів, у тому числі шляхом надання технічних засобів, предметів, матеріалів, конструкцій та обладнання», - зазначено в тексті цього рішення.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Журналісти Чернігівщини вчилися працювати із реєстрами та базами даних 11:03

Вихідними регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза. Чернігів» організував дводенний тренінг - практикум для чернігівських медійників «Журналістські розслідування в місцевих медіа: як працювати з реєстрами та базами даних».

“Вечір української симфонічної музики” разом з оркестром “Філармонія” 10:58

Симфонічна музика – складний і, разом з тим, чи не найбільш емоційно багатий вид музичного мистецтва. В Україні початок становлення симфонічної музики відносять до XVIII сторіччя, а періодом її розквіту вважається століття минуле.

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: визначено перші команди, які представлять Чернігівщину на всеукраїнському етапі 10:55

Сьогодні стартував четвертий (обласний) етап ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». За першість з волейболу серед дівчат змагались п’ять команд, які стали переможцями у своїх районах.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:50

Протягом минулої доби зареєстровано 24 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 23 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

28 травня: цей день в Україні і світі

28 травня: цей день в Україні і світі 10:48

ДЕНЬ 825 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 825 RUSSIAN AGRESSION