СБУ викрила колаборанта, який передавав окупантам данні щодо розташування позицій ЗСУ
На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України затримали місцевого жителя, який добровільно пішов на співпрацю з агресором під час тимчасової окупації одного з населених пунктів.

Встановлено, що зрадник збирав інформацію щодо дислокації позицій Збройних Сил України у передмісті обласного центру. Отримані дані ворог використовував для здійснення ракетних обстрілів.
Крім того, колаборант активно допомагав окупантам у встановлені місцевих мешканців з проукраїнською позицією, учасників АТО/ООС, родичів військовослужбовців ЗСУ, яких згодом затримували російські загарбники.
Наразі зрадника затримано. Стосовно нього слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження та повідомлено про підозру у державній зраді в умовах воєнного стану (ч.2 ст.111 Кримінального кодексу України). Зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
СБУ надалі проводить слідчо-оперативні заходи для встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, які зрадили державі під час війни.
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.