У Варві організували волонтерський хаб
У Варвинському ліцеї №1 організували роботу волонтерського хабу.
Про це пише газета «Слово Варвинщини».
Так, у статті йдеться, що гуманітарний осередок у закладі розгорнувся з перших днів загострення російсько-української війни. Тут плетуть маскувальні сітки і шиють потрібні воїнам речі, діє банк одягу для переселенців.
Очільниця ліцею Тетяна Прищепа розповіла, що спершу до неї із проханням надати просторе приміщення для виготовлення маскувальних сіток звернулася місцева молодь.
«Охочих допомогти було дуже багато, приєдналися наші вчителі, вихованці – колишні й нинішні, небайдужі варвинці. Приносили дуже багато сировини для сіток», - пригадує вона.
Далі в ліцеї запрацював банк одягу: зберігають, відсортовують, приводять до ладу і відправляють у міста, які потребують допомоги (приміром, налаштували три «буси» для Харкова), а згодом – надавати переселенцям, котрі знайшли прихисток на Варвинщині.
Йдеться не лише про одяг, але і взуття, іграшки, домашній трикотаж, білизну.
Такою допомогою скористалися більше ста переселенців.
«Приходять родинами, і ми допомагаємо одягти не тільки дітвору, а й підлітків, дорослих. Були такі, хто запитував, а скільки треба платити, і щиро раділи, що поміч безкоштовна», - розповіла Тетяна Прищепа.
Волонтерський «хаб» діє у робочі дні, з 9-ої ранку 14-ої, але й в інші години у закладі завжди є чергові.
«Прибулих записуємо, просимо показати паспорт і реєстрацію попереднього місця проживання, адже першочергово стараємося допогти тим, хто мусив залишити свої домівки і втікати від війни», додала очільниця закладу.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.