Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 17:55:43

ТОВ «Ліки України» працює над відновленням повноцінної роботи всієї мережі

26.04.2022   21:40Агенцiя

ТОВ «Ліки України» — найбільша мережа аптек на Чернігівщині.

Підприємство продовжувало працювати навіть за активних бойових дій на території області. Звісно, були проблеми з постачанням медичних препаратів, але зараз, з покращенням логістики, асортимент ліків поступово збільшується.

Як повідомили у ТОВ «Ліки України», наразі ведеться робота щодо повноцінного відновлення всієї мережі. Адже без втрат не обійшлося: деякі аптеки зруйновані, приміром, як у кардіодиспансері та районній лікарні Чернігова, деякі ж — розграбовані під час окупації (як приклад — Тупичів та Седнів).

За інформацією підприємства, на сьогодні постійно працюють аптечні заклади в колишніх райцентрах області. У Чернігові таких закладів п’ять: на вулицях Пирогова, Рокосовського, Мазепи, Шевченка, а також на проспекті Миру. Крім того, почала працювати аптека у приміщенні психоневрологічної лікарні у Халявині. Усі інші відкриваються залежно від ситуації на місцях. Інформація про роботу аптек оновлюється щодня на офіційній сторінці товариства у фейсбуці.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.