На трасі М-01 відновлено проїзд через один зі зруйнованих мостів
На Чернігівщини тривають роботи з відновлення транспортної мережі.
На дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі у Чернігівському районі завершені роботи з відновлення проїзду через один з невеликих мостів, що були зруйновані в ході бойових дій на Чернігівщині.
Цього тижня дорожники продовжують роботи на ще одному пошкодженому мосту на цій же трасі.
Одночасно триває прибирання шляху М-01 після розмінування територій. Уже прибрано 45 кілометрів. Проводиться також ремонт металевого бар'єрного огородження.
Дорога М-01 чи не найбільше постраждала від бойових дій на Чернігівщині. Тут було знищено два великі мости через річку Десна. Понад місяць ворог блокував обласний центр та цілеспрямовано руйнував інфраструктуру.
Загалом у результаті бойових дій на Чернігівщині було пошкоджено 626 км державних доріг та 20 мостів. Наразі дорожники відновили проїзд біля 6 зруйнованих споруд у Чернігівському районі, ще на трьох працюють цього тижня.
За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.