Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 11:56:47

"Чернігівводоканал" розпочав подачу води до квартир на верхніх поверхах

26.04.2022   10:12Агенцiя

25.04.22, КП «Чернігівводоканал» повідомив про початок з 10 години ранку поетапного підключення підвищувальних насосних станцій водопроводу.

Завдяки цьому вода починає подаватися і на верхні (вище 5-го) поверхи будинків. Чернігівців просять відслідковувати можливі витоки води з квартир, де споживачі не перекрили крани – повідомляти про них управляючі компанії, ОСББ, або телефонувати до контакт-центру УЖКГ за номером телефону 0800-50-93-50.

За пізнішою інформацією підприємства, протягом дня відновлено водопостачання в 1/3 будинків міста у 9 поверхів  та вище. «Якщо сьогодні в години пік навантаження на насосні станції водопроводу зросте не суттєво, продовжимо підвищення тиску у багатоповерхівках зранку 26 квітня», - ідеться в повідомленні.

Вечором цього ж дня представник «Чернігівводоканалу» коментує, що підключення пройшли досить успішно: «Практично все працює. Завтра будуть дивитися обладнання 3-4 адрес».

    «У той же час, кількість поривів мереж не зменшується. Продовжуємо оперативно виконувати аварійно-ремонтні роботи. Рекомендуємо всім мешканцям міста Чернігова мати в своєму будинку/квартирі певний запас питної води.
    Продовжується підвезення питної води в приватний сектор в районі БОБРОВИЦІ  та ЗАЗ.
    26.04.22 з 09.00 до 12.00 год планується підключення свердловини "Зарічна" (с. Киїнка)» - інформує підприємство також.

Телефон аварійно-диспетчерської служби КП Чернігівводоканал - 0800-50-50-51.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression