Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 22:07:11

У Ніжині поліцейські спільно з військовослужбовцями припинили злочинну діяльність наркоділків, які поширювали «закладки» у місті

22.04.2022   15:55Агенцiя

Співробітники Ніжинського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури викрили осіб, які розповсюджували наркотичні речовини шляхом «закладок».

21 квітня до поліції Ніжина надійшло повідомлення від військовослужбовців ЗСУ, які помітили на блок-посту підозрілу пару, що може бути причетна до поширення «закладок» у місті.
Під час поверхневого огляду у громадян віком 21 та 22 роки виявили: два пакети з розсфасованою у капсули гранульованою речовиною, схожою на амфетамін (30 капсул), а також пакет з чотирнадцятьма згортками з речовиною, схожою на канабіс.
 
На місце події негайно прибули ніжинські поліцейські для подальших слідчих дій. Поліція встановила фактичне місце проживання зловмисників та провела в оселі санкціонований обшук. В ході обшуку правоохоронці виявили та вилучили ще 40 капсул з гранульованою речовиною рожевого кольору та 28 згортків з висушеною речовиною рослинного походження, схожою на канабіс. Вилучене направили на проведення експертних досліджень.
 
За цим фактом слідчий поліції відкрив провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Такі дії караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини