Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 17:44:06

На кладовищі "Яцево" задокументовано руйнування близько 3 тисяч пам’ятників

22.04.2022   15:44Агенцiя

Прокурори Чернігівської окружної прокуратури другий день фіксують воєнні злочини на міському кладовищі «Яцево»

Під час бойових дій поблизу Чернігова, значних руйнувань та пошкоджень зазнало міське кладовище «Яцево», яке фактично стало передовою.

➡Прокурори Чернігівської окружної прокуратури другий день фіксують усі воєнні злочини, вчинені на міському цвинтарі.

➡Прокурори констатують, що кладовище зазнало руйнувань внаслідок ракетних обстрілів російських військовослужбовців.

➡Наразі прокурорами оглянуто 59 воронок, які утворилися внаслідок розриву снарядів. Зокрема, глибина однієї з оглянутих воронок складає 1 м 70 см, діаметр – 5 м 60 см.

➡Також на кладовищі зафіксовано багато слідів пересування ворожої техніки. Вилучено частини боєприпасів з номенклатурними номерами.

📌Задокументовано руйнування близько 3 тисяч пам’ятників. Ще більше пошкоджено.

➡Внаслідок ворожих дій російських військ на кладовищі «Яцево» зруйновано церкву та Алею Героїв, де поховані українські воїни, які загинули на російсько-українській війні протягом 2014-2021 років.

📌Огляд місця події продовжується.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.