Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 19:39:51

Оперативники карного розшуку поліції Чернігівщини розшукали викрадений автомобіль та повернули його власнику

22.04.2022   15:24Агенцiя

Співробітники управління карного розшуку поліції затримали мешканця одного з приміських сіл Чернігова, який викрав автомобіль односельця.

21 квітня до поліції звернувся житель одного з сіл під Черніговом, яке сильно постраждало від дій окупантів. Через ворожі обстріли громадянин був змушений залишити власну домівку та автомобіль. Повернувшись додому, він виявив зникнення легковика та звернувся до поліції.
 
Того ж дня в ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили причетного до угону автівки. Ним виявся мешканець того ж села, який вирішив скористатися відсутністю господарів і заволодів їх легковиком. Автомобіль вилучили у підозрюваного та повернули власнику.
 
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Згідно з нею, зловмиснику загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.
 
Слідчий поліції готує повідомлення чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини