Театральний редактор Дмитро про оборону Чернігова
Редактори, професори, кондитери, викладачі…, а нині – воїни окремого батальйону оперативного командування «Північ».
![](/uploads/31905-m.jpg)
Його можна вважати добровольчим, бо сформувався з тих, хто свідомо сам прийшов боронити рідну землю від російського окупанта.
Серед таких захисників – офіцер запасу, чернігівець, театральний редактор Дмитро. До великої війни писав п’єси, у війську – заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення.
У складі свого підрозділу виконував бойові задання у напрямку села Новоселівка, на околицях Чернігова. Не зважаючи на постійні мінометні, артилерійські обстріли та авіанальоти, позиції були утримані, а росіяни втратили не одну одиницю техніки. Його побратими воювали і під Количівкою. Каже, було кілька серйозних боїв.
«Редактори, професори, кондитери, викладачі…Кого у нас тільки нема. Але у людей є натхнення здобувати нові навички. У нас багато учасників АТО, вони навчають, діляться цінними порадами», - розповідає Дмитро.
«Після боїв хлопці адаптуються. Адаптуються успішно. Водночас тренуються та продовжують виконувати визначені завдання. Бойовий дух – на належному рівні, усі – добре мотивовані», - так оцінює стан особового складу офіцер. А ще додає, що за виконані бойові завдання уже дехто нагороджений державними нагородами, інші – представлені до них. Знає, що багато хто їх точно заслужив.
Як корінний чернігівець Дмитро про руйнування рідного міста каже наступне:
«Фактично, що ці звірі зробили з Черніговом, є закономірним наслідком загальнонародного виправдання у цій тиранії. Вони вважають, що без цієї тиранії імперія зла розпадеться. Можливо, там є якісь дисиденти, якась інтелігенція, але їх впливу ми не бачимо… Що стосується Чернігова, це тисячолітнє місто, яке має славну історію оборони, це полкове місто, яке пам’ятає Мазепу, Лизогубів та інших. І ось ці традиції, все, шо прийшло від діда-прадіда і забезпечило вдало оборону попри втрати».
Військовий упевнений, що Чернігів відбудується, і ми побачимо місто прекрасним.
ОК "Північ"
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.