Чернігівки популяризують грудне вигодовування
Під час війни жінки з дітьми належать до уразливої групи, особливо, якщо йдеться про новонароджених малюків.
![](/uploads/31900-m.jpg)
Врятувати їхнє життя допомагає грудне вигодовування. Своєю історією в соціальних мережах поділилася відома в Чернігові громадська діячка, мама 6-місячної дівчинки Анна Романова.
За її словами, в умовах стресу, можливої антисанітарії і нестачі найнеобхіднішого, мамам вкрай важливо продовжувати грудне вигодовування. Адже це рятує дітей.
«Я продовжую годувати свою 6-місячну Емму. Адже грудне молоко містить антитіла, які захищають малюка від інфекційних захворювань, а тілесний контакт із мамою допомагає заспокоїти дитину, дозволяє почуватися їй безпечно. До того ж, грудне молоко - це їжа, яка завжди з тобою», - підкреслила Анна Романова.
У коментарях чернігівська журналістка Марина Забіян теж зазначила, що грудне вигодовування допомогло її маленькому синові. «Нам рік і три місяці. І грудне вигодовування буквально врятувало. Спочатку тиждень у сховищі. Потім ще тиждень у дорозі. Навіть не знаю, що б я робила, аби за настановами оточуючих «відлучила» у рочок», - написала жінка.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.