На дорогах Чернігівщини очищують покриття, проводять ямковий ремонт та організовують тимчасові переїзди
Дорожники продовжують приводити до ладу автошляхи Чернігівщини. Учора, 20 квітня, у відновлювальних роботах було задіяно понад 70 працівників та 37 одиниць техніки.
Продовжувалися роботи з організації тимчасових переїздів біля зруйнованих мостів на трасах М-01 Київ — Чернігів, Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем'яч та Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів.
Ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном здійснювали на ділянках доріг Р-69 (520 м2) та Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті (508 м2), а на Н-27 — фрезерували покриття та готували його до такого ремонту.
Триває прибирання доріг М-01 Київ — Чернігів та Р-56 Чернігів — Пакуль — Славутич. Загалом за день дорожники очистили 6 км. На одній з ділянок М-01 також демонтували пошкоджене покриття та засипали вибоїни.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression


