Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 03:51:27

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка за підозрою в серії крадіжок з магазинів і аптек під час тимчасової окупації села рашистами

21.04.2022   19:49Агенцiя

Слідчі Ніжинського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури здійснюють розслідування фактів понад десяти крадіжок із закладів торгівлі, вчинених в Новій Басані в умовах воєнного стану.

Слідчі Ніжинського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури здійснюють розслідування фактів понад десяти крадіжок із закладів торгівлі, вчинених в Новій Басані в умовах воєнного стану.

19 квітня до поліції Ніжинщини надійшла заява про крадіжку з магазину будівельних матеріалів в селі Нова Басань, скоєну в період тимчасової окупації села російськими військами.
Співробітники кримінальної поліції Ніжинського райвідділу поліції провели низку оперативно-розшукових заходів і невдовзі встановили, що до крадіжки причетний 35-річний місцевий мешканець. Чоловік зізнався у скоєному та добровільно видав викрадені речі — електричні прилади та будівельні матеріали.

20 квітня зловмисникові було оголошено про підозру у вчиненні злочину за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного або надзвичайного стану). Покарання згідно з нею — від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Підозрюваному обрано запобіжний захід — тримання під вартою.
Крім цього, поліцейські встановили, що цей зловмисник причетний щонайменше до ще десяти крадіжок, вчинених також у Новій Басані.

Скориставшись певним правовим вакуумом у період перебування окупантів у селі та під час їхньої панічної втечі, крадій регулярно проникав до зачинених магазинів та аптек. Його здобиччю стали харчі та алкогольні напої, електроприлади, будівельні матеріали, лікарські засоби, канцелярське приладдя і навіть дитячі соски.
Наразі поліцейські продовжують документування фактів злочинної діяльності викритого крадія з метою притягнення його до кримінальної відповідальності за всі скоєні злочини.
Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини