Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 02:34:30

Прокурори фіксують воєнні злочини в селищі Михайло-Коцюбинське

21.04.2022   13:06Агенцiя

Майже місяць селище Михайло-Коцюбинське знаходилося під контролем російських військовослужбовців.

Водночас, 20 квітня 2022 року, група прокурорів Чернігівської окружної прокуратури спільно з працівниками поліції, провели огляди об’єктів на більш ніж чотирьох вулицях вказаного селища.
➡Задокументовано, що внаслідок потрапляння артилерійського снаряду, в селищному ліцеї повністю зруйновано кабінети, класи та підсобні приміщення, вибито близько 240 вікон, пошкоджено дах, знищено майно.
➡Також зруйновано сільськогосподарський ангар та три одиниці техніки: комбайн і два трактори.
Пошкоджено 27 житлових будинків, 1 – зруйновано.
📌Під час окупації населених пунктів Михайло-Коцюбинської територіальної громади загинуло 8 осіб, 5 з них розстріляли російські військові.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини