Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 21 квітня.

🦺 Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 13 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 291 такий предмет (з початку воєнних дій всього вилучено 16053 вибухонебезпечні предмети).
🔥 За останню добу пожежі в області не зареєстровані. Всього з початку воєнних дій ліквідовано 491 пожежу, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб.
🚒 За минулу добу рятувальники 6 разів залучалися до надання допомоги, зокрема 3 рази — до розбору зруйнованих внаслідок обстрілів будівель. З початку повномасштабної війни здійснено 156 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 76 загиблих. Так, під час додаткових пошукових та демонтажних робіт у підвальних приміщеннях були виявлені тіла ще 3 загиблих від бомбових ударів: одного на об'єкті по вул. Чорновола та двох на стадіоні ім. Гагаріна.
Останні новини Чернігівщини

За час війни держава відновила понад 950 медичних об’єктів – Олена Шуляк 16:03
Попри виклики воєнного часу, медицина залишається в фокусі уваги всієї команди української влади. Так, за час повномасштабної війни держава відновила сотні медичних об’єктів та закупила для лікарень тисячі одиниць техніки й медичних приладів.
Чернігівська обласна лікарня отримала гуманітарний вантаж від благодійників 14:49
Благодійна організація «Благодійний фонд «Перлина Здоров’я», яка є частиною всесвітньої мережі ADRA Ukraine передала Чернігівській обласній лікарні значний вантаж медичних допоміжних засобів (пластири, бандажі, катетери, голки та бинти) в кількості 380780 одиниць.
Медалі «За оборону Чернігова» вручили родинам загиблих військових 14:44
У Чернігівській міській раді 19 лютого, у День Державного Герба України, відбулося вручення медалей «За оборону Чернігова» (посмертно). Медалі рідним 28 загиблих воїнів вручав заступник міського голови Віктор Геращенко.
В Чернігові оперативник кримінальної поліції «на гарячому» затримав грабіжника 10:48
Поліцейський відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «на гарячому» затримав грабіжника, який відкрито заволодів мобільним телефоном містянки та намагався втекти. Фігуранту оголошено про підозру.
Чернігівські поліцейські затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві своєї матері 10:46
Оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції затримали 32-річного містянина, який підозрюється у жорстокому вбивстві своєї матері. Зловмиснику оголошено про підозру у злочині.