Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 квітня, 00:37:48

Дорожники Чернігівщини наводять переправи та розчищають автошляхи

20.04.2022   19:46Агенцiя

За час бойових дій у Чернігівській області було пошкоджено понад 600 км доріг та зруйновано 20 мостів.

Зараз завдання обласної військової адміністрації та громад — забезпечити проїзд автотранспорту для того, щоб логістичні маршрути функціонували, щоб була можливість забезпечити людей гуманітарною допомогою, відродити бізнес, — наголошує перший заступник начальника обласної військової адміністрації Костянтин Мегем. — Тому відбувається зведення тимчасових споруд для забезпечення проїзду над річками, де мости зруйновані. Робляться тимчасові облаштування.

На одній з таких споруд неподалік від Чернігова, яку вчора оглянув Костянтин Мегем, роботи вже на завершальній стадії.

Лише 19 квітня у роботах з відновленням доріг на Чернігівщині було задіяно 47 працівників та 30 одиниць техніки. Працювали над облаштуванням тимчасових проїздів на трасах М-01 Київ — Чернігів, Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем'яч, та Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. Переїзд через річку Десна на заміну зруйнованих мостів організувати набагато складніше, але і над цим уже працюють.

Дорожники також продовжують розчищати автошлях М-01 від уламків та ґрунту, демонтували пошкоджені бар’єрні огородження.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини