Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 20 квітня.

🦺 Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 16 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 531 такий предмет (з початку воєнних дій всього вилучено 15762 вибухонебезпечні предмети).
Піротехніки Вінницької, Волинської, Полтавської, Кіровоградської, Хмельницької, Луганської областей продовжують допомагати чернігівським рятувальникам вилучати та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети на території Чернігова та Чернігівської області. Всього до робіт залучено 44 особи та 17 одиниць спеціальної техніки.
Усі зусилля піротехнічних підрозділів ДСНС України максимально направлені на розмінування територій, що знаходились під окупацією військ російської федерації. Сапери попереджають людей бути обережними і одразу повідомляти про підозрілі знахідки за номером 101.
🔥 За останню добу в області зареєстровано 4 пожежі, не пов’язані з бойовими діями.
🔴 Всього з початку військових дій ліквідовано 491 пожежу, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб.
🚒 За минулу добу рятувальники 3 рази залучалися до розбору зруйнованих внаслідок обстрілів будівель. З початку повномасштабної війни здійснено 150 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 73 загиблих.
Останні новини Чернігівщини

За час війни держава відновила понад 950 медичних об’єктів – Олена Шуляк 16:03
Попри виклики воєнного часу, медицина залишається в фокусі уваги всієї команди української влади. Так, за час повномасштабної війни держава відновила сотні медичних об’єктів та закупила для лікарень тисячі одиниць техніки й медичних приладів.
Чернігівська обласна лікарня отримала гуманітарний вантаж від благодійників 14:49
Благодійна організація «Благодійний фонд «Перлина Здоров’я», яка є частиною всесвітньої мережі ADRA Ukraine передала Чернігівській обласній лікарні значний вантаж медичних допоміжних засобів (пластири, бандажі, катетери, голки та бинти) в кількості 380780 одиниць.
Медалі «За оборону Чернігова» вручили родинам загиблих військових 14:44
У Чернігівській міській раді 19 лютого, у День Державного Герба України, відбулося вручення медалей «За оборону Чернігова» (посмертно). Медалі рідним 28 загиблих воїнів вручав заступник міського голови Віктор Геращенко.
В Чернігові оперативник кримінальної поліції «на гарячому» затримав грабіжника 10:48
Поліцейський відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «на гарячому» затримав грабіжника, який відкрито заволодів мобільним телефоном містянки та намагався втекти. Фігуранту оголошено про підозру.
Чернігівські поліцейські затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві своєї матері 10:46
Оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції затримали 32-річного містянина, який підозрюється у жорстокому вбивстві своєї матері. Зловмиснику оголошено про підозру у злочині.