На Чернігівщину продовжує надходити державна гуманітарна допомога — продуктові набори отримають у кожній громаді
Десятки тисяч продуктових наборів у рамках державної програми протягом тижня надходять до Чернігівської області.
Обласна військова адміністрація координує їхній розподіл, доправляючи частину до територіальних громад, а частину — до волонтерських центрів, що діють у Чернігові.
Вже звідти гуманітарна допомога надходить до адресатів.
— За державною програмою ми розповсюдили вже майже 40 тисяч продуктових наборів — не враховуючи тих, що надходили як благодійна допомога. Такі набори отримують усі, хто їх потребує, — наголосила заступниця начальника обласної військової адміністрації Жанна Шерстюк. — Оскільки постачання наборів збільшилося, ми прийняли рішення про їхню передачі через громади. За їхнім отриманням можна звертатися до органів місцевого самоврядування, місцевих депутатів та старост.
Така державна допомога дістанеться до кожної громади області.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.