Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 23:49:24

У Киїнці, Трисвятській Слободі та Зарічному відновлюють централізоване водопостачання

18.04.2022   23:39Агенцiя

Починаючи з 9 години вівторка 19 квітня Чернігівводоканал відновлює роботу свердловини "Зарічна". Вода буде подаватися як у водопровідну мережу, так і до водонапірної башти.

Про це повідомляє КП Чернігівводоканал.

Також у повідомленні йдеться, що в разі суттєвих витоків з водопровідної башти її буде відключено від мережі до моменту повного відновлення або заміни. Як буде здійснюватись водопостачання за таких умов, буде повідомлено додатково.

Щодо витоків води з водопровідних мереж, то перекриття та усунення витоків з ушкоджених мереж бере на себе Киїнська ТГ.

Також установа повідомляє, що 18.04.22 фахівцями КП Чернігівводоканал було перевірено свердловину "Зарічна" та водонапірну башту в с. Киїнка.

На жаль, ситуація з водопостачанням доволі складна. Окрім того, що водопровідна мережа громади має чисельні ушкодження в результаті авіаційних та артилерійських ударів, було також виявлено суттєві пошкодження водонапірної башти в с. Киїнка.

За таких умов забезпечення централізованого водопостачання Киїнської ТГ суттєво ускладнюється. В свою чергу КП Чернігівводоканал робить усе можливе, щоб відновити централізоване водозабезпечення громади.

Прохання до всіх мешканців с. Киїнка, Трисвятська Слобода та Зарічне: з метою недопущення підтоплення житлових будинків та споруд, починаючи з 09.00 год 19.04.22 відстежувати витоки води з водопровідних мереж та повідомляти про них керівництво Київської ТГ та КП Чернігівводоканал.

Телефон аварійно-диспетчерської служби КП Чернігівводоканал 0800-50-50-51

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.