Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 травня, 19:48:20

Відновлює роботу центр "Крок для тварин"

18.04.2022   12:00Агенцiя

Про роботу Ветеринарно-стерилізаційного центру "Крок до тварин" Чернігвської міської ради найближчим часом.

Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" повідомляє, що:

1. З 18.04.2022 відновлює роботу диспетчерський номер телефону: 0635736020. Поки що в скороченому режимі з 9.00 до 12.00 з понеділка по п'ятницю. Сам ВСЦ працюватиме з 9.00 до 18.00

2. Ми відновлюємо стерилізації і інші планові операції. Але в зв'язку з обмеженою кількістю лікарів поки що ветеринар буде лише три дні на тиждень: вівторок, четвер, субота. Попередній запис обов'язковий.

3. В з'язку з перенаповненістю ВСЦ наразі ми можемо допомогти лише з оперативним втручанням, але не можемо забезпечити перетримку.

4. Гостро стоїть питання з будівництвом нових вольєрів для збільшення місць і відповідно кількості тварин, але це питання не вирішиться швидко.

5. На разі адопція призупинена. Ви можете приїзжпти знайомитись, бронювати тварин. Але переїзд до нових родин буде плануватися лише після закінчення війни.

6. ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Найближчим часом ВСЦ буде здійснювати стерилізацію вагітних тварин безкоштовно! не зважаючи на те домашня ця тварина чи безпритульна. Ми не можемо допустити появи нових тварин, місто і так захлинається в тисячах непотрібних котів і собак!

7. Ми намагаємось відтворити роботу по максимуму, але це складно за багатьох причин. Сподіваємось на розуміння з боку населення.

Останні новини Чернігівщини

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.

Укрпошта доставить листи і малюнки сучасним героям

Укрпошта доставить листи і малюнки сучасним героям 19:27

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст. Героїчно виконуючи свій обов'язок насамперед задля щасливого майбутнього українських дітей, вони заслуговують на підтримку та подяку.

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12 14:13

Внаслідок авіаудару, який вранці 17 травня завдали російські війська по селищу Десна, що на Чернігівщині, загинули вісім людей. Ще 12 травмовані.

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни 13:02

Під час війни Програма медичних гарантій продовжує працювати, а пацієнти з онкологією можуть безоплатно отримувати лікування, яке забезпечує держава.

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду 12:43

Господарським судом Чернігівської області відкрито провадження та призначено до розгляду позов Ніжинської окружної прокуратури про визнання незаконним наказу Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, скасування рішення про державну реєстрацію та припинення права власності на земельну ділянку площею понад 7 га, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення.