Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 17:38:34

Як розвідники разом з "партизанами" беруть у полон супротивника та знищують військову техніку у Чернігівській областях

15.04.2022   18:22Агенцiя

В Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли, як розвідники разом з "партизанами" беруть у полон супротивника та знищують військову техніку у в Сумській та Чернігівській областях.

“Воєнна розвідка України з перших хвилин широкомасштабної агресії рф (за безпосереднім сприянням рб) проти України веде активну боротьбу проти ворога, де окрім “традиційних завдань” зі збору інформації про наміри та дії противника, що ведеться постійно, цілодобовим “заняттям” у режимі 24/7 стало знищення/захоплення особового складу, озброєння та військової техніки противника”, - йдеться в повідомленні.
 
Наприкінці березня розвідники, разом з "партизанами" та підрозділами Збройних сил України, взяли участь у звільненні населених пунктів в Сумській та Чернігівській областях.
 
"Зокрема, 25 березня на Сумщині в результаті організованих засідок та в ході зачищення території було знищено вогневу позицію противника та захоплено боєкомплект. В результаті засідок було знищено інженерну техніку, захоплено три одиниці автомобільної техніки (УАЗ, автобус, екскаватор) та взято у полон 22 російських військових", - ідеться у повідомленні.
 
Також українські "партизани" 28 березня на Сумщині захопили ворожий танк Т-80 (з боєкомплектом), який передали підрозділу місцевої територіальної оборони.
 
У Чернігівській області 29 березня "партизани" замінували дорогу та організували засідку, в результаті якої було знищено САУ “МСТА-С”, БТР-80, паливозаправник ворога, а також ліквідовано 10 російських військових.
У розвідці заявили, що зазначені приклади не є поодинокими й мають систематичний характер.
 
"На жаль, з огляду на специфіку діяльності, багато чого не можна побачити у стрічках щоденних новин", - наголосили в ГУР.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.