Тупичівска громада отримала термінал «Starlink»
Для організації швидкісного доступу до інтернету Тупичівська громада Чернігівщини за сприяння обласної військової адміністрації днями отримала супутниковий термінал «Starlink».
Це обладнання дозволяє організувати стале інтернет-підключення практично у будь-якій точці світу незалежно від наземної інфраструктури.
Досі у Тупичівській громаді, що тривалий час перебувала у російській окупації, наявні проблеми з будь-яким зв’язком, не кажучи вже про доступ до глобальної мережі.
Тепер у громаді зможуть організувати підключення до найнеобхідніших ресурсів, забезпечити нарахування заробітної плати та підтримати роботу критичної інфраструктури.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.