Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 15 квітня.
За останню добу в області сталося 9 пожеж, не пов’язаних з бойовими діями, у тому числі одна - на об'єкті.
Всього з початку війни ліквідовано 479 пожеж, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб. За минулу добу рятувальники 4 рази залучалися до розбору зруйнованих будівель (з початку війни — 140 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 71 загиблого).
Групи піротехніків ДСНС за добу 17 разів виїжджали для знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 694 такі предмети (з початку війни виявлено та вилучено 13117 вибухонебезпечних предметів).
На фото - міни, які залишили росіяни, відступаючи з Чернігівщини.


Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression