Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 травня, 12:53:50

На Чернігівщині знайшли «рештки» російського офіцера

14.04.2022   19:39Агенцiя

Окупанти поблизу Чернігова зазнали поразки й таких втрат, що зрештою змушені були відступити. Однак вони залишили після себе в навколишніх лісах численні звалища «русского міра».

…Натрапили на позиції рашистів. Оглянули руйнування та зробили висновок: оркам прилітало щось конкретно здорове й потужне! Один з російських офіцерів набув тут серйозних тривожних розладів. Щось на кшталт «забув вдома закрити кран». Тікаючи з лісу геть, він залишив по собі офіцерську шапку, балаклаву й мокрі з жовтими плямами штани. До речі, хтось у його загоні був ще й клишоногий. Про це свідчать два ліві гумові чоботи, що стоять поблизу бліндажа.Взагалі картина тут доволі сумна. Окупанти залишили за собою повністю спаплюжений ліс. Навкруги несанкціоновані сміттєзвалища. Тут велика кількість бліндажів, навіть ще недобудованих та купи сміття.

Проблема глобального засмічення нашої планети, яка з кожним днем стає дедалі актуальнішою, мабуть, не стосується раші. Живуть у прямому сенсі одним днем і не думають про наступні покоління.

Тож чернігівські партизани закликають: не смітіть у лісі та поважайте працю військовослужбовців Збройних Сил України. Завдана довкіллю шкода каратиметься законом. Засмічення лісів відходами тягне за собою накладення штрафу! Тому треба просто не смітити й долучатися до європейської моди на чистоту та свідому екологічну поведінку.

Армія Інформ

Останні новини Чернігівщини

Біля Чернігова будуватимуть два модульні містечка для тих, хто втратив житло через війну

Біля Чернігова будуватимуть два модульні містечка для тих, хто втратив житло через війну 10:46

Під Черніговом планують створити два модульних містечка.

Знову обстріляли чернігівське прикордоння

Знову обстріляли чернігівське прикордоння 10:32

Близько 17:00 години 15 травня російські війська обстріляли село Миколаївка Семенівської громади. Село знаходиться за чотири кілометри від державного кордону.

На Чернігівщині ініціювали створення спеціальної економічної зони

На Чернігівщині ініціювали створення спеціальної економічної зони 10:18

Про це повідомив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус у ранковому зверненні від 16 травня 2022 року.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:08

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 травня по 8:00 16 травня 2022 року

Голова та заступники Козелецької громади відмовилися від премій

Голова та заступники Козелецької громади відмовилися від премій 10:03

В умовах воєнного стану надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперервне виконання місцевого бюджету.