Як російські мародери під час обстрілів Чернігова намагалися жити «красіво»
Вбиваючи мирних мешканців Чернігова, російські артилеристи постійно грабували місцеві села.

З хат селян мародери несли в свої нори все, що забажали, намагаючись жити «красіво», але виходило все, як у орків.
Майже 35 днів Чернігів знаходився під постійним обстрілом російських окупантів. На місто падали авіабомби, стріляли танки, але особливої шкоди завдавали артилерійські обстріли російської орди. В окупованих селах, що навколо Чернігова, вони облаштували собі позиції і гатили по місту з великокаліберної артилерії.
Дослідження окопів і бліндажів показало, що окупанти несли з сільських хат усе — від хустки до матраців.
Особливо це стосується матраців. Щоб облаштувати свої «vip-бліндажі», вони позбирали, здається, всі матраци села, що поруч. Від маленьких дитячих і до великих ортопедичних.
Вони кидали їх на сиру землю, створюючи мишаче кубло.
Або збирали пледи, покривали, скатертини та створювали інсталяції «орки в Україні».
На відео видно, що вони — там де жили, там і смітили, наче свині у хліву.
Найбільше від цього постраждали мешканці сіл, які після звільнення гидують повертати назад свої речі. Все воно там так і лежить, як великий музей просто неба, на згадку про «дуту велич другої армії світу», про «російський мир», про російського солдата, який для світу на сторіччя залишиться окупантом, насильником, загарбником, фашистом і мародером.
Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57
«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53
Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.
Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28
Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.
Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23
1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.