Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 17:58:11

До Чернігова волонтери доставили сучасні реанімобілі

13.04.2022   08:12Агенцiя

На Красну площу в Чернігові приїхали п’ять реанімобілів з Західної Європи. Чотири з Нідерландів та один з Франції. Їх до нашого міста привезли представники ГО "Своїм".

За словами Максима Петренка, заявок на подібні реанімобілі з початку вторгнення РФ було дуже багато, зокрема від Чернігівської обласної лікарні. На пошук цих автомобілів пішло три тижні.

"У Чернігові є така людина – Тетяна Яворська. Це людина, яка має величезні зв'язки, велику кількість друзів, партнерів. І коли настала ось ця ось хвилина горя, так би мовити, і потреба у всіх цих автомобілях, то вона підняла всіх кого тільки можна. Підняла там півсвіту. Вийшла на компанію "Асбіс-Україна", яка, своєю чергою, знайшла фундацію в Голландії – "Вітрила Свободи", які вже під нашу потребу, під потребу обласної лікарні, інших громадських організацій підібрали та укомплектували ці автомобілі тим, чим треба було".

Дані реанімобілі повністю облаштовані необхідними технічними засобами для проведення медиками операцій у дорозі.

В одному з реанімобілів є малюнки дітей з Нідерландів. Вони намалювали багато українських прапорів та навіть кілька фраз українською мовою, зокрема "Україна найкраща".

Три з п’яти таких реанімобілів волонтери передадуть до Чернігівської обласної лікарні. Решта поїде в зону ООС.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.