Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 18:42:15

Укрпошта випустила мільйон поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді …!»

12.04.2022   19:03Агенцiя

12 квітня Укрпошта презентувала та ввела в обіг перші в умовах воєнного стану поштові марки «Русскій воєнний корабль, іді …!».

Ця фраза - відповідь українських прикордонників, захисників острова Зміїний, російському кораблю на пропозицію здатися в день вторгнення військ рф в Україну 24 лютого стала символом мужності та незламного духу українського народу у боротьбі проти росії.

 У Києві спецпогашення штемпелем «Перший день» відбулося в Головпоштамті за участі  генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського та автора відомої фрази, захисника о. Зміїний морського піхотинця Романа Грибова. Одночасно з Києвом, погашеннями спеціальними штемпелями «Русскій воєнний корабль, іді …!» відбулося у всіх регіонах України. Учасником церемонії спецпогашення у Львові став автор ескізу поштової марки і конверту «Перший день», переможець народного конкурсу на кращий ескіз до поштової марки  кримчанин Борис Грох. Робота Бориса зібрала найбільшу кількість голосів – за неї проголосувало  8000 користувачів facebook та instagram.

До 2014 року Борис мешкав в Євпаторії. Після окупації Росією Криму  був вимушений перебратися до Львова.

Поштова марка «Русскій воєнний корабль, іді …!» випущена Укрпоштою в двох номіналах  - для оплати поштових відправлень по Україні (номінал F, еквівалент 23 грн) та  для оплати відправлень, що прямують за кордон  (номінал W, еквівалент $1,5 США). 

До марки випущено конверт «Перший день», тираж – 20 тис. прим.

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.