Із Че в Че: Черкаси допомогли Чернігову з евакуацією
Евакуювати людей з Чернігова заходилися черкаські капелани та волонтери.
![](/uploads/31822-m.jpg)
Для цього об’єдналися у команду. Охочих виїхати з міста визначали через соціальні мережі. До Чернігова поїхали не з порожніми руками. Медичні препарати, одяг, їжа в містах, де проходили бойові дії, на вагу золота. Повідомляє власкор ВІККА.
Володимир, капелан: Ми відчуваємо, що у цьому є потреба. Ми не можемо сказати чому ми це робимо. Це наша природа. Всі волонтери які більше 40 днів займаються цією справою не можуть по інакшому.
Катерина у таку дорогу вирушає вперше. Але не хвилюється. Загартована у скаутському русі.
Катерина, волонтерка:
Я скаут. Наша волонтерська організація долучається до всіх таких заходів. Чим можемо, тим допомагаємо, так і долучились. До речі, автомобіль нам дали волонтери.
Олег, з початком війни, залишив ситу і спокійну Європу і повернувся додому. Хоче зробити свій внесок у спільну перемогу.
Олег, волонтер:
Якщо ми всі разом, кожен із нас по трішки зробимо — швидше день перемоги буде
Об’єднана команда черкаських волонтерів та капеланів відслідковує появу гуманітарного коридору і відразу вирушає туди з допомогою. Уже побували в Бучі та Ірпіні.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.