Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 16:42:58

Із Че в Че: Черкаси допомогли Чернігову з евакуацією

12.04.2022   18:34Агенцiя

Евакуювати людей з Чернігова заходилися черкаські капелани та волонтери.

Для цього об’єдналися у команду. Охочих виїхати з міста визначали через соціальні мережі. До Чернігова поїхали не з порожніми руками. Медичні препарати, одяг, їжа в містах, де проходили бойові дії, на вагу золота. Повідомляє власкор ВІККА.

Володимир, капелан: Ми відчуваємо, що у цьому є потреба. Ми не можемо сказати чому ми це робимо. Це наша природа. Всі волонтери які більше 40 днів займаються цією справою не можуть по інакшому.

Катерина у таку дорогу вирушає вперше. Але не хвилюється. Загартована у скаутському русі.

Катерина, волонтерка:

Я скаут. Наша волонтерська організація долучається до всіх таких заходів. Чим можемо, тим допомагаємо, так і долучились. До речі, автомобіль нам дали волонтери.

Олег, з початком війни, залишив ситу і спокійну Європу і повернувся додому. Хоче зробити свій внесок у спільну перемогу.

Олег, волонтер:

Якщо ми всі разом, кожен із нас по трішки зробимо — швидше день перемоги буде

Об’єднана команда черкаських волонтерів та капеланів відслідковує появу гуманітарного  коридору і відразу вирушає туди з допомогою. Уже побували в Бучі та Ірпіні.


 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.