Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 23:53:24

Із Че в Че: Черкаси допомогли Чернігову з евакуацією

12.04.2022   18:34Агенцiя

Евакуювати людей з Чернігова заходилися черкаські капелани та волонтери.

Для цього об’єдналися у команду. Охочих виїхати з міста визначали через соціальні мережі. До Чернігова поїхали не з порожніми руками. Медичні препарати, одяг, їжа в містах, де проходили бойові дії, на вагу золота. Повідомляє власкор ВІККА.

Володимир, капелан: Ми відчуваємо, що у цьому є потреба. Ми не можемо сказати чому ми це робимо. Це наша природа. Всі волонтери які більше 40 днів займаються цією справою не можуть по інакшому.

Катерина у таку дорогу вирушає вперше. Але не хвилюється. Загартована у скаутському русі.

Катерина, волонтерка:

Я скаут. Наша волонтерська організація долучається до всіх таких заходів. Чим можемо, тим допомагаємо, так і долучились. До речі, автомобіль нам дали волонтери.

Олег, з початком війни, залишив ситу і спокійну Європу і повернувся додому. Хоче зробити свій внесок у спільну перемогу.

Олег, волонтер:

Якщо ми всі разом, кожен із нас по трішки зробимо — швидше день перемоги буде

Об’єднана команда черкаських волонтерів та капеланів відслідковує появу гуманітарного  коридору і відразу вирушає туди з допомогою. Уже побували в Бучі та Ірпіні.


 

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини