На Чернігівщині поліцейські допомагають підопічним родинам
Співробітники ювенальної превенції поліції області та Чернігівського районного управління поліції відвідали підопічні родини в Новоселівці, Старому і Новому Білоусі, Шестовиці, Вишневому, Тупичеві.
Також вони передали медикаменти Ріпкинській лікарні та не оминули увагою Центр реабілітації дітей «Відродження».
У звільнених від окупантів селах поліцейські адресно роздали сім‘ям з дітьми, багатодітним родинам та пенсіонерам продуктові набори, засоби гігієни, одяг, а для дітлахів - солодощі та іграшки.
- Ми щодня передаємо гуманітарну допомогу та докладаємо максимум зусиль, аби охопити увагою максимальну кількість людей та підтримати всіх потребуючих. Звісно, найбільше піднімають настрій та додають оптимізму дітлахи. В Центрі реабілітації дітей «Відродження» до мене підійшла дівчинка і сказала чудовий комплімент: «Ви такая красива і сонячна, як наш прапор!», - говорить керівник ювенальної превенції поліції області Оксана Огненко.
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.