«Друга після племен армія світу», -
таку оцінку російським загарбникам дав оборонець Чернігова, Герой України, генерал-майор Віктор Ніколюк.
Чернігів встояв, але росіяни зруйнували сотні домівок та ще більше - життів мирних мешканців.
Декілька вражаючих фактів з історії протистояння мешканців та оборонців Міста-героя «русскому міру»:
▪️ О 4 ранку 24 лютого вітання від “братскіх народов” ракетами та авіабомбами відчув Чернігів. Вже за декілька годин підрозділи ЗСУ вступили у бій з противником.
▪️“Своих не бросаем” - росіяни спалювали трупи «побратимів» у мобільних крематоріях поблизу Чернігова.
▪️45-50% особового складу російських підрозділів на Чернігівщині було знищено.
Про інші факти боротьби за Чернігів та тотальний розгром міфу про «другу армію світу» ➡ у репортажі Військове Телебачення України з місця подій
Останні новини Чернігівщини
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58
Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.
Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56
Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус