Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 травня, 11:56:01

Електроенергія є у 70% осель Чернігова

08.04.2022   14:54Агенцiя

Мабуть, найбільше під час бойових дій постраждали електромережі обласного центру – понад три тижні повністю все місто було відключене від електропостачання, не була заживлена жодна з високовольтних ліній.

- Зараз світло є у близько 70% мешканців Чернігова, – говорять в технічній дирекції Товариства. – Вчора нам вдалося відновити живлення ПС 110кВ «Подусівка», сьогодні – ПС 110 кВ «Придеснянська», що дає можливість заживити більшість мікрорайонів обласного центру.

Тривають ремонтні роботи і в передмісті Чернігова – на лініях Нового Білоуса та Павлівки. Окрім того, наші енергетики допомагають відновити роботу Чернігівської ТЕЦ, яка була вимушена зупинитися через значні пошкодження, що з’явилися після обстрілів російських окупантів.  

І ремонтують лінії не лише в обласному центрі та поблизу нього. Вчора було відновлено живлення ПЛ 110 кВ «Ічня – Томашівка», сьогодні бригади «Чернігівобленерго» працювали над відновленням ПЛ 110 кВ «Ніжинська – Томашівка», що дасть можливість забезпечити безперебійним електропостачанням мешканців Прилуцького району. Відновлюють електропостачання і на Ніжинщині – у полі зору енергетиків прилеглі до Ніжина села, які найбільше постраждали від окупантів. Плюс днями енергетики замінили дві трансформаторні підстанції 35 кВ – «Стара Басань» та «Крупичполе», які були пошкоджені під час активних бойових дій на цій території.

– Щодня ми продовжуємо проводити огляди обладнання «Чернігівобленерго», щоб оцінити стан мереж, виявити пошкодження, знайти варіанти їх усунення і підрахувати скільки це коштуватиме Товариству. На жаль, без цього зараз ніяк, адже, по правді сказати, мережі нашої області у критичному стані, – говорять у технічній дирекції АТ.

Незважаючи на це, наші енергетики не опускають рук і обіцяють: невдовзі електропостачанням (нехай і не найкращої якості) будуть забезпечені усі їхні споживачі.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Біля Чернігова будуватимуть два модульні містечка для тих, хто втратив житло через війну

Біля Чернігова будуватимуть два модульні містечка для тих, хто втратив житло через війну 10:46

Під Черніговом планують створити два модульних містечка.

Знову обстріляли чернігівське прикордоння

Знову обстріляли чернігівське прикордоння 10:32

Близько 17:00 години 15 травня російські війська обстріляли село Миколаївка Семенівської громади. Село знаходиться за чотири кілометри від державного кордону.

На Чернігівщині ініціювали створення спеціальної економічної зони

На Чернігівщині ініціювали створення спеціальної економічної зони 10:18

Про це повідомив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус у ранковому зверненні від 16 травня 2022 року.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:08

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 травня по 8:00 16 травня 2022 року

Голова та заступники Козелецької громади відмовилися від премій

Голова та заступники Козелецької громади відмовилися від премій 10:03

В умовах воєнного стану надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперервне виконання місцевого бюджету.