Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 17:43:30

Електроенергія є у 70% осель Чернігова

08.04.2022   14:54Агенцiя

Мабуть, найбільше під час бойових дій постраждали електромережі обласного центру – понад три тижні повністю все місто було відключене від електропостачання, не була заживлена жодна з високовольтних ліній.

- Зараз світло є у близько 70% мешканців Чернігова, – говорять в технічній дирекції Товариства. – Вчора нам вдалося відновити живлення ПС 110кВ «Подусівка», сьогодні – ПС 110 кВ «Придеснянська», що дає можливість заживити більшість мікрорайонів обласного центру.

Тривають ремонтні роботи і в передмісті Чернігова – на лініях Нового Білоуса та Павлівки. Окрім того, наші енергетики допомагають відновити роботу Чернігівської ТЕЦ, яка була вимушена зупинитися через значні пошкодження, що з’явилися після обстрілів російських окупантів.  

І ремонтують лінії не лише в обласному центрі та поблизу нього. Вчора було відновлено живлення ПЛ 110 кВ «Ічня – Томашівка», сьогодні бригади «Чернігівобленерго» працювали над відновленням ПЛ 110 кВ «Ніжинська – Томашівка», що дасть можливість забезпечити безперебійним електропостачанням мешканців Прилуцького району. Відновлюють електропостачання і на Ніжинщині – у полі зору енергетиків прилеглі до Ніжина села, які найбільше постраждали від окупантів. Плюс днями енергетики замінили дві трансформаторні підстанції 35 кВ – «Стара Басань» та «Крупичполе», які були пошкоджені під час активних бойових дій на цій території.

– Щодня ми продовжуємо проводити огляди обладнання «Чернігівобленерго», щоб оцінити стан мереж, виявити пошкодження, знайти варіанти їх усунення і підрахувати скільки це коштуватиме Товариству. На жаль, без цього зараз ніяк, адже, по правді сказати, мережі нашої області у критичному стані, – говорять у технічній дирекції АТ.

Незважаючи на це, наші енергетики не опускають рук і обіцяють: невдовзі електропостачанням (нехай і не найкращої якості) будуть забезпечені усі їхні споживачі.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.