Електроенергія є у 70% осель Чернігова
Мабуть, найбільше під час бойових дій постраждали електромережі обласного центру – понад три тижні повністю все місто було відключене від електропостачання, не була заживлена жодна з високовольтних ліній.
![](/uploads/31791-m.jpg)
- Зараз світло є у близько 70% мешканців Чернігова, – говорять в технічній дирекції Товариства. – Вчора нам вдалося відновити живлення ПС 110кВ «Подусівка», сьогодні – ПС 110 кВ «Придеснянська», що дає можливість заживити більшість мікрорайонів обласного центру.
Тривають ремонтні роботи і в передмісті Чернігова – на лініях Нового Білоуса та Павлівки. Окрім того, наші енергетики допомагають відновити роботу Чернігівської ТЕЦ, яка була вимушена зупинитися через значні пошкодження, що з’явилися після обстрілів російських окупантів.
І ремонтують лінії не лише в обласному центрі та поблизу нього. Вчора було відновлено живлення ПЛ 110 кВ «Ічня – Томашівка», сьогодні бригади «Чернігівобленерго» працювали над відновленням ПЛ 110 кВ «Ніжинська – Томашівка», що дасть можливість забезпечити безперебійним електропостачанням мешканців Прилуцького району. Відновлюють електропостачання і на Ніжинщині – у полі зору енергетиків прилеглі до Ніжина села, які найбільше постраждали від окупантів. Плюс днями енергетики замінили дві трансформаторні підстанції 35 кВ – «Стара Басань» та «Крупичполе», які були пошкоджені під час активних бойових дій на цій території.
– Щодня ми продовжуємо проводити огляди обладнання «Чернігівобленерго», щоб оцінити стан мереж, виявити пошкодження, знайти варіанти їх усунення і підрахувати скільки це коштуватиме Товариству. На жаль, без цього зараз ніяк, адже, по правді сказати, мережі нашої області у критичному стані, – говорять у технічній дирекції АТ.
Незважаючи на це, наші енергетики не опускають рук і обіцяють: невдовзі електропостачанням (нехай і не найкращої якості) будуть забезпечені усі їхні споживачі.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.