Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 00:26:55

Із лікарями пологового у Чернігові, які покинули роботу, призупиняють трудові договори

04.04.2022   19:01Агенцiя

Із лікарями пологового будинку у Чернігові, які покинули свої робочі місця після введення воєнного стану в країні, призупинятимуть трудові договори.

Про це інформує Суспільне, журналісти якого отримали підтвердження від гендиректора медзакладу Василя Гусака. За його словами, такі положення прописані у Законі України №2136-IX.

«Звертаюсь до лікарів, які покинули свої робочі місця та порушили присягу лікаря під час воєнного стану в Україні. Мені дуже прикро і боляче, що ці лікарі забули, коли присягали «усі знання, сили та вміння віддавати справі охорони і поліпшення здоров’я людини, лікуванню і запобіганню захворюванням, надавати медичну допомогу всім, хто її потребує». Особливо в умовах війни», – йдеться у повідомленні гендиректора на сторінці медзакладу у Фейсбуці.

Точної кількості лікарів пологового, із якими призупиняють трудові договори, поки нема, сказав Суспільному Василь Гусак. Додав: якщо людина надасть докази, що вона перебувала на окупованій території чи працювала в іншому медзакладі, то її на роботі поновлять.

Нагадаємо, чернігівський пологовий будинок після початку воєнної агресії росії на території Чернігівщини не припиняв працювати. За словами Василя Гусака, з 24 лютого у медзакладі і його бомбосховищі на світ з’явилися 134 дитини. Внаслідок бойових дій та обстрілів у пологовому пошкоджено корпус, вибиті 110 вікон. Наразі проведені тимчасові відновлювані роботи, які дають змогу закладу працювати повноцінно.

Медики пологового будинку надають стаціонарну акушерсько-гінекологічну допомогу цілодобово всім, хто її потребує. Через те, що приміщення жіночої консультації №1 зруйноване внаслідок обстрілу 15 березня, амбулаторний прийом та УЗД жінок проводиться на території жіночої консультації №2, щодня з 8-ї до 16-ї, крім вихідних.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.