Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 7 липня, 01:29:40

Що робити жителям Чернігівщини, які втратили документи, що посвідчують особу

04.04.2022   18:33Агенцiя

Управління Державної міграційної служби у Чернігівській області звертається до жителів Чернігівщини, які втратили документи, що посвідчують особу.

Протягом воєнного стану ви можете скористатися послугою єДокумент у додатку Дія. Він містить всю необхідну інформацію для ідентифікації та може використовуватися для посвідчення особи.

 Якщо ви перебуваєте за межами Чернігівщини - звертайтеся для відновлення документів до найближчого підрозділу Державної міграційної служби України.

 На території Чернігівської області підрозділи ДМС тимчасово не оформлюють документи.
Отже, якщо ви перебуваєте на Чернігівщині, не маєте паспорта чи єДокумента у Дії - протягом найближчих днів документи, що посвідчують особу, будуть для вас недоступні.
Очікується, що ситуація зміниться протягом тижня. Слідкуйте за повідомленнями від органів влади.

Якщо ви замовляли ID-картку чи закордонний паспорт раніше, і вони вже були виготовлені до початку російського вторгнення - можете забрати їх у відповідному підрозділі на території області. А у м. Чернігів - телефонуйте на гарячу лінію управління ДМС: +380 63 1700 213

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини