Надзвичайні події в Чернігівській області станом на 31 березня
Інформація від Головне управління ДСНС України у Чернігівській області станом на ранок 31 березня.
За останню добу в області зареєстровано 11 пожеж, з них 7 — через обстріли російською армією населених пунктів (5 — житловий сектор, 1 — господарська будівля 1 — природний об’єкт).
Всього з початку війни ліквідовано 430 пожеж, з яких 284 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. За добу рятувальники 1 раз долучались до надання допомоги та виконання інших робіт (з початку війни — 97 разів).
Група піротехніків ДСНС за добу 5 разів виїжджала для знешкодження боєприпасів, що не розірвались (з початку війни виявлено та вилучено 127 вибухонебезпечних предметів).
Через ураження об’єктів критичної інфраструктури та активні бойові дії у місті Чернігів відсутнє теплопостачання. Електро-, водо- та газопостачання здійснюється частково. Відновлювальні роботи здійснюються за можливості.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.