Інформація від ГУ ДСНС в Чернігівській області станом на 3 березня 2022
🔴Протягом останньої доби (з 2 до 3 березня) в області ліквідовано 5 пожеж. З них 2 — через обстріли в житловому секторі, 3 — з інших причин. Загинула 1 особа.
🔴Загалом з початку військових дій виникло 84 пожежі. З них 56 внаслідок обстрілів. Врятовані 13 осіб, з них 10 дітей. Загинули 2 людини. 🟡Підрозділи ГУ ДСНС в області 3 рази залучалися для надання допомоги та проведення інших робіт: ☑️надання допомоги Чернігівському обласному центру екстреної медицини та медицини катастроф; ☑️евакуація мешканців приватного будинку, зруйнованого внаслідок ракетного удару; ☑️надання допомоги мобільному оператору з буксировки спецагрегата. 🟡Загалом з початку військових дій підрозділи ГУ ДСНС в області залучалися 18 разів для надання допомоги та проведення інших робіт. 🟠За інформацією АТ «Чернігівобленерго», через бойові дії без електропостачання залишаються 176 населених пунктів області (понад 40 тисяч абонентів). Відновлювальні роботи здійснюються за можливостіОстанні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.