Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:21:27

Будьте обережні та не повідомляйте персональні дані банківських карток іншим особам

23.02.2022   14:55Агенцiя

Останнім часом відмічається значна активізація злочинних елементів, які покращують своє матеріальне становище за рахунок довірливих громадян.

Широкого поширення набули схеми з використанням засобів зв’язку та електронних мереж, коли шахраї, залишаючись невпізнаними, за допомогою обману незаконно заволодівають грошовими коштами громадян.  При цьому викриття таких злочинців є складним завданням, оскільки під час вчинення злочину винна особа може перебувати за сотні кілометрів від потерпілого, а інколи навіть -  у місцях позбавлення волі.
Так,  на початку лютого поточного року до Прилуцького РВП ГУНП в області звернулася мешканка одного з селищ району, яка повідомила, що невідома особа, яка представилася представником банку, під приводом необхідності термінової зміни секретного коду здійснила перерахування з кредитної та зарплатної картки потерпілої  грошових коштів в сумі 86 тисяч гривень.
Такі випадки трапляються постійно і для їх недопущення громадянам необхідно бути пильними, не повідомляти стороннім особам персональні дані та реквізити банківських карток, а при наявності будь-яких проблемних питань негайно зв’язуватися з представниками банку за номером, вказаним на зворотному боці картки або за телефоном «гарячої лінії» відповідного банку. Це збереже ваші гроші від шахраїв.

Прилуцька окружна прокуратура.
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини