Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 13:49:36

Прокуратура повернула у розпорядження держави земельну ділянку вартістю майже 8 млн грн

23.02.2022   09:45Агенцiя

Завдяки активній участі прокурора у виконанні рішення суду розірвано договір оренди земельної ділянки площею 26 га та вартістю майже 8 млн грн, укладений між Головним управлінням Держгеокадастру та приватною особою.

Як встановлено прокуратурою розташована у  Корюківському районі земельна ділянка сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, була передана в оренду приватному підприємству. Проте, ігноруючи умови договору та норми земельного законодавства, орендар мав систематичну заборгованість з орендної плати за землю перед сільським бюджетом та не використовував земельну ділянку за цільовим призначенням. Це і стало підставою для звернення прокурора до суду.
 
Наразі рішення суду реально виконано,  земельну ділянку повернуто у розпорядження держави.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини