23 роки на варті безпеки: авіазагін ДСНС у Ніжині відзначає чергову річницю
Вони гасили пожежі у Туреччині, Ізраїлі, Європі, виконували рятувальні місії з перевезення біженців у різних частинах світу.
І сьогодні, в 23-ю річницю з дня створення, особовий склад Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій вирушає на чергове завдання.
Втім, без урочистостей не обійшлося. Долучилися до них заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов, Ніжинський міський голова Олександр Кодола, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Дмитро Бондар, начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області Роман Гордовий.
Спеціальний авіазагін сформовано 22 лютого 1999 року. Потім — реформований в авіаційний підрозділ ДСНС України, призначений для розв’язання спеціальних задач прогнозування, попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.
За роки існування підрозділ значно покращив матеріально-технічну базу. Рятувальники сподіваються, що так буде і надалі.
Григорію Герману — начальнику частини (технічно-експлуатаційної (ланки)) авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України;
Валерію Калитв’янському — начальнику режимно-таємного відділення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України;
Петру Носкову — начальнику медико-санітарної частини (голові амбулаторно-лікарської комісії) Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України;
Юрію Пучку — майору служби цивільного захисту, бортовому авіаційному техніку протипожежної авіаційної ланки на літаках авіаційної ескадрильї спеціального призначення на літаках Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України;
Сергію Якименку — майору служби цивільного захисту, начальнику центру зв’язку вузла зв’язку автоматизованих систем управління та радіотехнічного забезпечення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.
Останні новини Чернігівщини
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 12 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 17:31
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Про старт опалювального сезону на Чернігівщині – на нараді в ОВА 16:41
Початок опалювального сезону – готовність і проблемні питання обговорили на онлайн-нараді в Чернігівській ОВА. Серед присутніх – начальник ОВА В’ячеслав Чаус і керівник АТ «Облтеплокомуненерго» у Чернігові Олексій Щербина.
Чернігівці можуть підготуватися до іспиту з ПДР безоплатно — як і де навчатися 16:18
У Чернігові стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — містян готуватимуть до іспиту та вчитимуть безпеці на дорозі. Старт навчання у листопаді, набирають дві навчальні групи.
Хто сьогодні найбільш затребуваний у роботодавців Чернігівщини та чи є шанси знайти роботу у 60+? 15:35
Про це знають у обласній службі зайнятості.На сьогодні найбільше вакансій налічується у переробній промисловості, сільському господарстві, торгівлі, освіті, охороні здоров’я, державному управлінні й обороні.
Прокуратура вимагає повернути майновий комплекс ДП «Шабалинівський спиртовий завод» у державну власність 15:09
За результатами моніторингу прокурорами публічних баз веб-даних встановлено, що територіальним відділенням Фонду державного майна України проведено аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу ДП «Шабалинівський спиртовий завод» та укладено з приватним товариством (переможцем аукціону) договір купівлі-продажу.










