Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 00:36:22

У Менській громаді фахівці Держпродспоживслужби здійснюють дезінфекцію приміщень і транспортних засобів

22.02.2022   20:42Агенцiя

Дезінфекція - це важлива і необхідна процедура, що дозволяє порушити ланцюг передачі інфекції.

Проводити дезінфекцію необхідно, враховуючи кілька основних факторів, які залежать від того, де буде проводитися дезінфекція, що дезінфікуватиметься, а також який метод буде використаний.

Найбільш сучасним та ефективним методом фахівці Менського управління Держпродспоживслужби вважають аерозольну дезінфекцію.

Для проведення цієї процедури у Менській районній державній лікарні ветеринарної медицини завжди є необхідне обладнання, починаючи від спецодягу і закінчуючи сучасними дезінфекційними агрегатами та розпилювачами, а саме «Торнадо», «Ураган Ультра», оприскувач акумуляторний Grunhelm GHS та автомобільний ДУК.

Торік фахівці державних установ ветмедицини Менської громади здійснили профілактичну дезінфекцію 61 тваринницького приміщення площею 102 тисячі м2 та вимушену дезінфекцію 27 об’єктів загальною площею 1430 м2 препаратами Віросан Ф та Арквадез Плюс.

Також протягом року спеціалісти районної ветлікарні продезінфікували 153 одиниці транспортних засобів, котрі використовуються для перевезення продуктів харчування, та належать до числа спецтехніки місцевого комунального підприємства.

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).