Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:27:16

У ЦНАПі Іванівської громади можна отримати послуги сервісних центрів МВС

22.02.2022   20:20Агенцiя

Пріорітетним завданням #СервіснихЦентрівМВС є максимально доступне та зручне надання послуг, що є головним критерієм руху до європейських цінностей.

Процес децентралізації в Україні створює умови для делегування повноважень сервісних центрів МВС Чернігівщини органам місцевого самоврядування.

Днями начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області Сергій Лук'янчук та сільський голова с. Іванівка Чернігівського району Олена Швидка підписали Узгоджене рішення про співпрацю.

Найближчим часом жителі Іванівської громади у своєму ЦНАПі зможуть отримати послуги сервісних центрів МВС, які не передбачають складання іспитів та залучення експертів:

  •    зареєструвати/перереєструвати свій транспортний засіб (без огляду експерта);
  •    зняти з обліку транспортний засіб у зв`язку з вибракуванням;
  •    отримати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон;
  •    отримати тимчасовий реєстраційний талон на право керування транспортним засобом;
  •    отримати нове посвідчення водія на право керування замість втраченого чи викраденого;
  •    обміняти посвідчення водія (без складання іспитів).

Анастасія Литвин, начальник відділу забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Іванівської сільської ради, презентувала робочу станцію для оформлення та видачі посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

- Ми в МВС чітко розуміємо важливість делегування повноважень органам місцевого самоврядування. Максимально будемо сприяти, аби розширити перелік послуг, які б громадяни могли отримувати у ЦНАПах. Зараз ми робимо це за допомогою співпраці з органами надання адміністративних послуг: надаємо їм організаційно-методичну підтримку, проводимо навчання та стажування їхнього персоналу, здійснюємо технічну підтримку та адміністрування робочих місць. Розуміємо, що  ми повинні бути ближчими до громадян, - зазначив представник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області.

Нагадаємо, що у 2021 році Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Чернігівській області  підписав Узгоджені рішення про співпрацю із ЦНАПами у Корюківській громаді, Славутичі та Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини