Ситуація з захворюваністю на Covid у Чернігові продовжує поступово покращуватися
У Чернігові продовжує знижуватися захворюваність на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар на щотижневій розширеній нараді у міській раді сьогодні, 22 лютого.

Відповідно до статистичних даних минулого тижня кількість нових виявлених випадків становить - 2543, а попереднього – 2694. Так само й з госпіталізацією – 144 проти 151.
Загальні показники захворюваності на COVID-19: захворіли 2543 особи, кількість тих, хто одужав – 2145 осіб, госпіталізували - 144, виписали з лікарні - 123. На жаль, померло 28 осіб.
За словами Владислава Кухаря більшість померлих – люди похилого віку, які мали велику кількість супутніх захворювань, зокрема, інсульти, інфаркти. Майже всі вони були невакциновані. Також були випадки пізнього надходження до стаціонару.
У міських закладах охорони здоров’я наразі лікуються 232 особи зі встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього, що складає 45,9% від виділених ліжок. З них: 149 отримують кисневу терапію, 6 – на ШВЛ-апаратах.
Темпи масової вакцинації населення проти COVID-19: завершили курс вакцинації 111741 особа, або 47,6% дорослого населення. Чернігівці продовжують щепитися першою і бустерною дозами. За минулий тиждень загалом щеплення отримали 1154 осіб. В середньому щодоби вакцинується близько 160 осіб.
Заклади освіти у місті наразі працюють у штатному режимі. У закладах дошкільної освіти відсутні 41,5% дітей. На самоізоляції перебуває лише одна група. До завтрашнього дня призупинений освітній процес у дитячому садку №26. Зараз проводяться необхідні дослідження, які дозволять відновити роботу дитсадка вже завтра. Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
У закладах загальної середньої освіти наразі відсутні 15% дітей, з них: по хворобі – 11,5%. На самоізоляції перебуває 19 класів, у зв’язку з захворюваністю на COVID-19, та 6 класів – на дистанційному режимі роботи, у зв’язку з великим відсотком захворюваності дітей на грип та ГРВІ.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).