Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:25:28

Кордон за минулий тиждень

22.02.2022   11:02Агенцiя

Протягом тижня обстановка на ділянці 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого залишалася стабільною та контрольованою.

Військовослужбовці державної прикордонної служби продовжують ефективно захищати український кордон та посилено нести службу. В службовій діяльності враховується вся інформація, яка може впливати на стан охорони кордону.

На Чернігівщині функціонує 3 пункти пропуску через державний кордон України: міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Славутич».

Так, за тиждень прикордонники здійснили оформлення 9.8 тис громадян та 5.8 тис транспортних засобів.

У порівнянні з аналогічним періодом минутого тижня пасажиро-транспортний потік збільшився в середньому на 4%.

Спроб порушення чи ознак підготовки до порушення державного кордону України прикордонниками не зафіксовано.

Прикордонники мають достатню озброєність, високу бойову підготовку та патріотизм, щоб забезпечити надійний захист кордону.

Державна прикордонна служба України закликає всіх перевіряти інформацію, яка нині активно поширюється на різних ресурсах, довіряти тільки офіційним джерелам інформації і просить всіх зберігати спокій.

 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини