Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:59:19

Прокуратура зупинила незаконне використання 26 га землі та повернула її селищній раді

22.02.2022   10:57Агенцiя

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов прокуратури в інтересах держави в особі Коропської селищної ради до одного з фермерських господарств Новгород-Сіверського району про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 26 га, вартістю майже 1,2 млн грн.

Підставою для представництва в суді інтересів держави стали факти порушення суб’єктом господарювання земельного законодавства та невиконання умов договору оренди земель сільськогосподарського призначення. Прокуратурою встановлено, що відповідачем умисно, свідомо порушуються умови договору оренди землі щодо несплати протягом тривалого періоду платежів за користування орендованою земельною ділянкою, як це передбачено договором.
В ході судового розгляду прокурором доведено, що порушення умов договору оренди землі є істотними, оскільки в значній мірі позбавляють селищну раду надходжень відповідних коштів з орендної плати за землю до місцевого бюджету та є порушенням фінансово-економічних інтересів держави. Суд підтримав правову позицію прокурора, договір оренди землі розірвано, заборгованість з орендної плати стягнуто, а земельну ділянку повернуто державі в особі Коропської селищної ради.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини