Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 08:22:18

Прокуратура зупинила незаконне використання 26 га землі та повернула її селищній раді

22.02.2022   10:57Агенцiя

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов прокуратури в інтересах держави в особі Коропської селищної ради до одного з фермерських господарств Новгород-Сіверського району про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 26 га, вартістю майже 1,2 млн грн.

Підставою для представництва в суді інтересів держави стали факти порушення суб’єктом господарювання земельного законодавства та невиконання умов договору оренди земель сільськогосподарського призначення. Прокуратурою встановлено, що відповідачем умисно, свідомо порушуються умови договору оренди землі щодо несплати протягом тривалого періоду платежів за користування орендованою земельною ділянкою, як це передбачено договором.
В ході судового розгляду прокурором доведено, що порушення умов договору оренди землі є істотними, оскільки в значній мірі позбавляють селищну раду надходжень відповідних коштів з орендної плати за землю до місцевого бюджету та є порушенням фінансово-економічних інтересів держави. Суд підтримав правову позицію прокурора, договір оренди землі розірвано, заборгованість з орендної плати стягнуто, а земельну ділянку повернуто державі в особі Коропської селищної ради.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.